Produkty a nabízené služby / PATTEX - montážní lepidla

Pattex Power Fix PL500

ZOBRAZIT DETAIL

Montážní lepidlo (bez rozpouštědel) s mimořádně silnou počáteční přilnavostí.

Oblast použití:

 • Vhodné pro lepení dřevěných desek a zárubní, keramiky, keramických dlaždic, cihel, betonu, korku, PVC, koberců, kovu (chráněného proti korozi), sádrokartonu, dekorativních desek a prvků vyrobených z polystyrenu, polyuretanové tuhé pěny a sádry, zvukových izolací a vláknitých desek
 • není vhodné pro PE, PP, teflon aj.

Balení: 400g kartuše

Pattex Profi Fix PL60

ZOBRAZIT DETAIL

Lepidlo pro náročné lepení při velké zátěži.

Oblast použití:

 • Lepidlo Pattex Profi Fix PL60 je přesně navrženo k účinnému spojení běžných stavebních materiálů: beton, dřevo, kov, PVC, keramické dlaždice, suché zdivo, kachličky, obklady a desky

Pattex Express Fix PL600

ZOBRAZIT DETAIL

Zdokonalená rozpouštědlová technologie pro vnitřní i venkovní aplikace.

Oblast použití:

 • Je kompatibilní s mnoha podklady včetně cihel, keramiky, betonu, hobry, sádrové lepenky, překližky, kamenů, MDF (polotvrdá lepenka), PVC-U (neměkčené PVC), plastů. (Pro zjištění vhodných spojovacích vlastností a kompatibility nejprve proveďte zkušební test plastů a laků. Není vhodný na polyetylén, polypropylén a styrenovou pěnu.)

Balení: Kartuše 375g

Pattex Total Fix PL700

ZOBRAZIT DETAIL

Zdokonalená polymerní technologie pro univerzální použití.

Oblast použití:

 • Vhodné pro lepení podkladů včetně cihel, keramiky, betonu, hobry, sádrové lepenky, překližky, kamenů, MDF (polotvrdá lepenka), PVC-U (neměkčené PVC), dřeva, kovů, plastů, natíraných povrchů, zrcadel.

Balení: Kartuše 300g

Pattex Super Fix PL50

ZOBRAZIT DETAIL

Montážní lepidlo (bez rozpouštědel).

Oblast použití:

 • Vhodné pro lepení dřevěných desek a zárubní keramiky, keramických dlaždic, cihel, betonu, korku, PVC, koberců, kovů (chráněného proti korozi), sádrokartonu, dekorativních desek a prvků vyrobených z polystyrenu, polyuretanové tuhé pěny a sádry, zvukových izolací a vláknitých desek.
 • Není vhodné pro PE, PP, Teflon aj.

Balení: tuba 50g, tuba 250g, kartuše 400g

Chemická kotva Pattex CF 850

ZOBRAZIT DETAIL

Ukotvování pomocí bezstyrenové polyesterové pryskyřice funguje u plných i dutých materiálů a všude tam, kde není možné použít roztažitelné středicí čepy.

Polyesterová technologie:

 • Polyester je klasická reaktivní pryskyřice používaná na výrobu dvousložkové malty, při které se používají nenasycené polyesterové pryskyřice rozpuštěné ve styrenu a bezstyrenové nenasycené polyesterové pryskyřice s monomery na bázi styrenu jako reaktivním rozpouštědlem. Pattex CF850 malta je bezstyrenová a vyvinutá pro strukturní chemické vazby pro upevnění mechanických elementů k minerální konstrukci.

Chemická kotva Pattex CF 900

ZOBRAZIT DETAIL

Ukotvování pomocí bezstyrenové polyesterové pryskyřice funguje u plných i dutých materiálů a všude tam, kde není možné použít roztažitelné středicí čepy. Tvrdne pod vodou.

Vinylesterová technologie:

 • Dvoufázová vstřikovací malta vyrobená z klasických vinylesterových pryskyřic spojuje teplotní i mechanické vlastnosti epoxidových pryskyřic se snadnou a rychlou zpracovatelností nenasycených polyesterových pryskyřic. Vinylesterové pryskyřice a z nich vyrobené reaktivní pryskyřičné malty jsou charakteristické velmi vysokou chemickou odolností.

Pattex sítko

ZOBRAZIT DETAIL

Plastová sítka nutná pro použití do dutých materiálů.

Pattex směšovač

ZOBRAZIT DETAIL

Směšovací trubice nutná pro smíchání 2 složek chemické kotvy.

Pattex závitová tyč

ZOBRAZIT DETAIL

Produkty potřebné pro připevnění požadovaného materiálu.

Pattex pumpička

ZOBRAZIT DETAIL

Pumpička pro čištění otvorů před aplikací kotvy.

Pattex kartáček

ZOBRAZIT DETAIL

Kartáček pro hrubé čištění vyvrtaných otvorů.

Pattex Super Epox

ZOBRAZIT DETAIL

Použití:

 • Univerzální dvousložkové epoxidové lepidlo. Rychlá příprava pro použití smícháním obou komponentů pomocí špachtle. Lepí sklo, tkaniny ze skelných vláken, dřevo, porézní materiály, porcelán, keramiku, mramor, kameninu, korek, kovy, lepenku, tkaniny a plasty. Nevhodné pro polyetylén, polypropylén a teflon. Mimořádně silné lepidlo, odolává vodě, olejům, rozpouštědlům a teplotám od –30°C do +150°C. Spoj je po vytvrzení transparentní a může se brousit, vrtat a strojově opracovávat. Pro interiér a exteriér

Balení: 2 tuby po 6ml

Pattex Repair Epoxy Universal

ZOBRAZIT DETAIL

Dvousložkové rychleschnoucí epoxidové lepidlo bez těkavých rozpouštědel.

Oblast použití:

 • Rychle spojuje a vyplňuje většinu materiálů. Opravuje, lepí a obnovuje široké spektrum materiálů: sklo, dřevo, porcelán, keramiku, kovy, lepenku, plasty. Nedoporučuje se pro PP a PE. Odolává vodě, rozpouštědlům i nárazům.

Balení: Tuba 6 ml injekční tuba se složkami A a B

Pattex Repair Express

ZOBRAZIT DETAIL

Univerzální hmota na opravy a lepení.

Oblast použití:

 • Pro lepení a opravy veškerých typů materiálů: dřevo, kovy, keramika, plasty(mimo PE, PP a teflonu), sklo, cihly, dlaždice, sádra, korek, zrcadla atd.

Příklady:

 • lepení koupelnového a kuchyňského příslušenství jako jsou držáky na ručníky, zrcadla, úchytky, věšáky, misky na mýdlo,držáky na mixéry; tmelení otvorů; rekonstrukce poškozených závěsů; upevňování rukojetí, dveřních zarážek, telefonních krytů; oprava schodišť, židlí a veškerého nábytku; utěsňování spár ve vodovodních potrubích a topení.

Pattex Repair Extreme

ZOBRAZIT DETAIL

Flexibilní univerzální lepidla na opravy s novou technologií Superflex neobsahující vodu a rozpouštědla.

Oblast použití:

 • K lepení a opravám téměř všech materiálů, např. skla, zrcadel, keramiky, dlaždic,kovů (ocel, hliník, mosaz, ušlechtilá ocel), natřených a lakovaných povrchů, dřeva, pryže, betonu, přírodního kamene, kůže, lepenky, papíru, plastů, jako je polystyrol, Styropor®, (polystyren), ABS, tvrdého a měkkého PVC, polykarbonátu, textilií atd.
 • Není vhodné pro polyetylén, polypropylén a teflon® (PTFE)

Pattex Hot pistole

ZOBRAZIT DETAIL

Pattex Hot – tavná lepidla.

Oblast použití:

 • Ideální pro široké uplatnění v domácnostech, při rychlých opravách, aranžování květů a dekorací. V elektrické pistoli se tavná patrona roztaví a stisknutím se lepidlo dávkuje. Vhodné pro lepení dřevěných částí, keramiky a ostatních materiálů.
 • Teplota tavení patrony je +200°C.

Pattex Hot patrony

ZOBRAZIT DETAIL

Patrony do pistole pro tavné lepení - transparentní

Balení: 200g, 1kg

Pattex Power Tape

ZOBRAZIT DETAIL

Univerzální lepicí páska.

Mimořádně kvalitní lepicí páska zpevněná tkaninou pro profesionální použití, např. lepení, připevňování, spojování, montáže, tmelení, opravy.

Balení:

 • 10 m (stříbrná, transparentní, černá)
 • 25 m (stříbrná)
 • 50 m (stříbrná)

Pattex páska - Super fix 20 kg

ZOBRAZIT DETAIL

Oboustranná lepicí páska (1,5m) udrží až 20kg. Pro lepení většiny materiálů (zrcadla, sklo, kovy, plasty, dřevo, kámen, nylon, PP, PE). Okamžitě pevně lepí. Odolává teplotám od –40°C do +95°C. Ideální pro fixaci předmětů v domácnosti, kanceláři, v autě apod. Vhodná pro použití v interiéru i exteriéru.

Balení: 1,5 m / 19 mm

Pattex páska - Power fix 50 kg

ZOBRAZIT DETAIL

Oboustranná lepicí páska (1,5m) udrží až 50kg. Pro lepení většiny materiálů (sklo, kovy, plasty, dřevo, kámen, nylon, PP a PE). Okamžitě pevně lepí. Odolává teplotám od –40°C do +120°C. Ideální pro fixaci předmětů v domácnosti, kanceláři, v autě apod. Vhodná do interiéru i exteriéru.

Balení: 1,5 m / 19 mm

Pattex proužky - Super fix 2 kg

ZOBRAZIT DETAIL

Oboustranné lepicí proužky – jeden proužek udrží až 2 kg. K upevňování předmětů na hladké povrchy: dlaždice, kov, dřevo, kámen a plasty.

Balení: 10 ks (1 ks: 4 cm x 2 cm)

Pattex Wood Standard

ZOBRAZIT DETAIL

Polyakrylátové lepidlo polystyrén na bázi vody s organickými a anorganickými složkami.

Oblast použití:

 • Univerzální disperzní lepidlo. Vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu. K lepení čepových a kolíkových spojů, pera a drážky. Vyznačuje se vysokou pevností lepeného spoje. Spoj je po vytvrzení pružný a průhledný a odolává vzdušné vlhkosti.

Pattex Wood Express

ZOBRAZIT DETAIL

Rychletvrdnoucí disperzní lepidlo. Ihned použitelné, určené pro rychlé lepení dřeva a příbuzných materiálů. Vhodné k lepení čepových a kolíkových spojů, pera a drážky, spár, dýh a nákližků. Spoj je po vytvrzení průhledný, elastický a odolává stárnutí.

Vyznačuje se vysokou stabilitou při vyšších teplotách.

Balení: 250 g, 750 g

Pattex Wood Super 3

ZOBRAZIT DETAIL

Jednosložkové vodovzdorné lepidlo na dřevo – EN DIN 204 – D3

Oblast použití:

 • Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i nábytku atd. Vyznačuje se vysokou pevností lepeného spoje a odolností proti vysokým teplotám. Spoj je po vytvrzení průhledný, elastický a odolává stárnutí a vodě – D3. Pro interiér a exteriér.

Balení: 250g, 750g

Pattex Parket Tmel

ZOBRAZIT DETAIL

Tmel na parketové mezery.

Oblast použití:

 • Speciální těsnící hmota na bázi polyakrylátu pro dřevěné parkety, laminátové podlahy, obložení stěn a dřevěné konstrukce s malou rozpínavostí. Brání pronikání vody, mikroorganismů a nečistot do spár a pod parkety. Po vytvrzení brousitelné a lakovatelné.

Balení: kartuše 300 ml

Barva: Buk-Jasan, Buk-Tmavá třešeň, Dub, Třešeň-Světlý buk, Borovice-Bříza

Pattex Parket

ZOBRAZIT DETAIL

Lepidlo na plovoucí podlahy a desky (lepených na perodrážky)

Oblast použití:

 • Vodovzdorné lepidlo s vysokou pevností. Bez rozpouštědel. Otevřená doba cca 15 minut. K lepení perodrážek u plovoucích parket, laminátových podlah, dřevotřískových desek.

Balení: láhev 750 g

Pattex Kork

ZOBRAZIT DETAIL

Kontaktní disperzní lepidlo bez ředidel.

Oblast použití:

 • K lepení jednovrstvých nebo dvouvrstvých odlahových krytin z lisovaného korku, bez povrchové úpravy, z výroby uzavřených nátěrem nebo voskovaných. nevhodné pro korkové krytiny s rubovou stranou potaženou PVC.

Balení: Plechovky po 1 kg, plastové nádoby po 4,5 kg

Pattex Parket & Laminate čistič a Polish 2 v 1

ZOBRAZIT DETAIL

Přípravek je vyroben podle speciální receptury s obsahem ošetřovacích látek a aromat. Neobsahuje rozpouštědla.

Oblast použití:

 • Odstranění povrchových zbytků bílých lepidel a stop po opotřebení.
 • Je určen k pravidelnému čištění a ošetřování laminátových podlah, parket a korkových krytin.

Pattex Styropor

ZOBRAZIT DETAIL

Polyakrylátové lepidlo polystyrén na bázi vody s organickými a anorganickými složkami.

Oblast použití:

 • Vhodné na lepení polystyrénových tepelněizolačních tabulí na savé podklady. Vhodné jen na použití v interiéru. Vhodné k lepení na savé podklady jako jsou omítky, beton, sádrokartonové tabule, ploché povrchy, cementové mazaniny a dřevo vláknité povrchy.

Balení: Plastová nádoba 1 kg, 4kg


Bližší informace

Potořebuji bližší informace k produktu
Jméno:
Telefon:
E-mail:
Název firmy
Dotaz: